Vaše EET řešení registrační pokladny

ZatYoo

Společnost Possystem, s.r.o. je výhradním zástupcem a distributorem francouzského pokladního software ZatYoo pro Českou republiku. V součinnosti s francouzskými vývojáři, jsme pomocí našeho modulu zajistili konektivitu aplikace na české EET. V případě, že používáte pokladní systém ZatYoo a potřebujete technickou podporu kontaktujte nás. Navštivte také naše webové stránky ZatYoo.

Restaurační systém Zatyoo je určen pro všechny druhy gastronomických provozů jako jsou restaurace, bary, kavárny, jídelny, fastfoody, kluby, diskotéky, pivnice apod. Svým jednoduchým a moderním designem dokáže velmi rychle a jednoduše pracovat v malé kavárně i ve velké restauraci.

Systém je navržen jako kompletní řešení pro gastronomické zařízení a svou funkcionalitou splňuje i ty nejsložitější požadavky restaurací (gastronomických zařízení). Design systému je navržen pro dotykové obrazovky , takže není nutná žádná myš a klávesnice.

Systém, který se snadno používá

Systém obsahuje jen funkce, které opravdu potřebujete. Díky tomu je přehledný a snadno se používá. Hosta odbavíte na tři kliknutí, stejně jednoduše vyexportujete podklady pro účetní.

Zrychlete provoz podniku

Systém je navržený tak, aby personál strávil co nejméně času ovládáním pokladny a mohl se plně věnovat hostům a provozu podniku.

Jsme připraveni na EET

Příchod EET pro nás nebude znamenat žádný další časový či finanční výdaj. Již dva roky fungujeme na stejném principu jako chystaná elektronická evidence tržeb.

Přístup k podniku odkudkoliv

Díky vzdálenému přístupu máte podnik pořád u sebe. Z telefonu nebo notebooku ihned zjistíte, jaké máte tržby, víte o každém stornu a slevách, statistikách prodeje a pohybu zboží ve skladu.

Data o podniku jsou v bezpečí

Všechna data mezi pokladnou a našimi servery jsou šifrována pomocí SSL. Je zamezen jakýkoliv přístup třetím stranám.

Neustále se zlepšujeme

Nová vylepšení přidáváme na základě požadavků našich zákazníků. Díky tomu se můžete spolehnout, že za pár let nebudete muset měnit zastaralý pokladní systém za nový.